Öncelikle Sizlerden aldığımız bilgi ve belgeleri, Dedektif arkadaşlarımız ile toplantı yaparak değerlendirmeye alırız. Eşiniz şüphe duymayacak şekilde planlanması sağlanır. Sizin için en iyi zamanı birlikde karar vererek eşinizi takibe başlarız. Karşılıklı bilgi alışverişi yaparak eş takibini en başarılı bir şekilde sürdürürüz. Es takibi esnasında bizden istemediğiniz hiçbirşeyi yapmayız. Sizi eşinizin yanında arayarak zor duruma düşürmeyiz. Gizlilik içerisinde özenle eşinizi takip ederiz.

 

Es Takibi

Eş Takibi

ES Takibi nasıl yapılır

   Hergün hayatımıza yeni birileri girer. Sokağa çıktığımızda çeşit çeşit insanlarla tanışırız. Gelişen dünyada internetin sınırsız özgürlüğü ve sosyal medyanın gücüde yeni insanlar tanımamız için yatsınamaz bir gercektir. Kimi hayatımızda yeri olan arkadaşımız olur kimi öylesine gelir geçer, kimide eşimizden ayrılmamıza neden olur. Eşinizle yaşadığınız sorunların nedeni belkide bu arkadaşlardan biridir. Bu tip yakın arkadaşlıklar ve karşı cins samimiyeti aldatma olarak size geri dönebilir.  Es takibi dedektif tutanların en çok tercih ettiği konudur.

 

En çok kimden şüphe etmeniz gerekiyor?

Yeni tanışılan arkadaş, en yakın hem cinsiniz  bu konuda verilen ve edinilen tecrübelerin en sık rastlandığı örneklerdendir.
 

Genelde eşler ilgisizliğin kendilerini yasak ilişkilere ittiğinden bahseder. Evliliğin ilk aşamasındaki gibi sıcak gitmeyen ilişkiler sonucunda aldatılma gibi ağır badirelere dönüşebilir. Bazı insanlar psikolojik olarak eslerini kaybetmek istemez yanlız kalmakdan korkar veya 3. kişiye eşini kaptırmak istemez. Eşi onu aldatsada ilişkisine devam eder. Psikolojik rahatlama amacıylada Eş Takibi  yaptırmak isteyenler vardır.

Eş takibine başvurmadan önce eşinizin köklü değişmelerini izleyin. Kendine daha iyi bakması hergün traş olması, yeni kıyafetler alması, daha genç görünme isteği, spora başlaması, yeni bir araba alması, sizden kaçma isteği, uzak şehirlere gitmesi gibi temel gözlemler en belirgin özelliklerdir.

 

Es Takibi Nasıl Yapılır

Eş Takibi ve Dedektif
Es Takibi nasıl yapılır
Es Takibi ve dedektiflik