Eğitimimi istanbul üniversitesi iletişim fakültesinde tamamlayıp, hayatımın 10 senesini gazetecilik yaparak geçirdim. Deşifre olmadan büyük gazetelerde ve yerel gazetelerde istihbarat sorumlusu olarak görev aldım. Uzun zamandır dedektiflik sektörde mesleğimi icra ediyorum... Ben ve profesyonel uzman ekibim, takip ve dedektiflik konusunda gerekli tüm donanımsal ekipman, bilgi ve birikime sahiptir. Prensiplerimiz, müşterimizin zaaflarından faydalanmadan, doğru ve düzgün çalışmaktır... Pelin Avcı sizlere Gizlilik Garantisi verir, görüşmeler ve çalışmalar esnasında edinilen bilgiler, asla 3. sahıslarla paylaşılmaz. Sorunlarınızın çözümünde sizlere yardımcı olmak ve yön göstermek amacı ile kurmuş olduğumuz, Hedef edektiflik her zaman sizlerin yanında. Hedeflediğiniz Başarıya Ulaşmak İçin Size Yol Göstermeye , Çözüm Üretmeye Hazırız. Her Türlü Destek , Danışmanlık ve Bilgi Edinmek İçin , Lütfen Bizleri Çekinmeden Arayınız. bayan Dedektif Pelin Avcı - Hedef Dedektiflik

.

 

özel bayan dedektif pelin avcı

       Değerli müşterilerimiz çalışma prensiplerimiz öncelikle birbirimize karşılıklı güvenle başlar. Güven ve gizlilik Prensibimizdir. Pozitif enerjiyle alınan işin çözümünün daha çabuk gerçekleşebileceğine inanırız. Alınan iş profesyonel kadromuz ile toplantı yapılarak bilgiler değerlendirmeye alınır ve planlama yapılarak acil durum olmadığı sürece ikinci gün işe veya sizin belirleyeceğiniz gün işe başlanır.

Verilen bilgiler çok önemlidir en ufak bir detay bile o işi çözmemizi sağlayabilir. vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve eksiksiz olmasına lütfen dikkat ediniz.
Takip ve araştırma süresi içerisinde toplanan bilgilerin doğrulu kesinleştikten sonra belgeler (fotoğraf, video vs)  toplanır ve sahibine teslim edilir.

 

 

 

Her türlü Sorunlarınızı bizimle çekinmeden paylaşabilirsiniz... üçüncü şahıslara asla bilgi sızdırılmaz. Yapılan iş Güvenliği açısından siz değerli Müşterilerimizdense üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımına girmemeniz önerilir. Bize Her Konuda Güvenebilirsiniz.

Bayan dedektif pelin avcı, dedektif, dedektifler, takip ve araştırma hizmetleri konusunda titiz çalışma yürütmektedir

 

HAKKIMIZDA

Not: Mahkemede fotoğraf kanıt yerine geçerlilik sağlamaktadır.

Özel Dedektif Pelin Avcı

hedef özel dedektiflik- Bayan dedektif pelin avcı

Bayan dedektif pelin avcı, dedektif, dedektifler, takip ve araştırma hizmetleri konusunda titiz çalışma yürütmektedir

Özel dedektif, dedektif fiyatları, en iyi dedektif, Türkiye dedektif, dedektiflik büroları, kadın dedektif, dedektifler, nasıl dedektif bulurum

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ