Miras Araştırması

mirascıların önceden hileli yolla miras payının tamamını alması veya mal eksiltmesi kendi alehlerinde doladırıcılık yapması gibi konularda dedektiflik devreye girer.

Eş Takibi / Aldatma

Eş takibi dedektiflik hizmetlerimiz arasıda olup, oldukça fazla talep olan bir konudur. Eşler arasında oluşan bir güvensizlik varsa tüm yaşantıya yansır ve huzursuzluk verir. Böyle bir şüphe duyuyorsanız, tutulan bir detektif tarafından eşinizin ayrıntılı bir takibe alınması sonucu netleştirebilirsiniz. Bu tip bir dosya aldığımızda eşiniz en az bir hafta süre ile takip altına alınır. Gittiği adresler veya eğlence mekanlarında bulunuyorsa burada kimlerle olduğu ve ne tür bir ilişki içinde olduğunu dedektifler tarafından tespit edilir. Dedektifin, Takip sürecinde görsel veriler oldukça değer kazanmaktadır. Görsel veriler dahilinde size hazırlayacağımız ayrıntılı rapor kesinlikle bir fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dedektifler için Eş takibi, oldukça hassas bir konu olduğundan elde edilen tüm detaylar dedektif kadromuz tarafından bir yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına titiz bir çalışma ile araştırılır.   

Dedektif Adres Tespit Çalışması

Dedektif Adres Tespit Çalışması, bir dedektiflik firmasının sık sık karşılaştığı bir istektir. Adres tespit çalışmalarında mahalle muhtarları önemli rol oynamaktadır. Dedektiflik adres tespiti yapmadan önce bu tespiti yaptırmak isteyen kişiden bunun sebeplerini öğrenmek zorundadır. Dedektif eğer bu kişiden bilgi almadan adres tespiti ne kalkarsa bunun neticesi olabilecek, ahlaka aykırı veya kanun dışı bir hesaplaşmaya dahil olabilir. Detektiflik de, adres tespiti yapılmasının bir başka çözümü de kişiyi takip etmektir...

Evlilik Öncesi Araştırma

Herkes bir gün evlenir. Evleneceği kişiyi tanımak istemesi en doğal hakkıdır.Erkek ve kadın için geçerlidir elbet ama nedense bi çok evlilik çok güzel başlar gerçek kimliklerini ortaya koymaya başlayınca malesef boşanmayla biter.Bir çok kişi sadece fizikle değerlendirip işte aradığım kadın veya erkek deyip iyice birbirlerini tanıma fırsatı vermeyip evlilikle sonuçlandırıp hayal kırıklığı yaşarlar zamanla dünya güzeli gördükleri eşleri itici gelir.İŞTE biz sizlere bu konuda yardımcı olmak için varız . HEDEF DEDEKTİF EVLENECEĞİNİZ KİŞİŞİ DAHA İYİ ANALİZ ETMENİZ İÇİN HER TÜRLÜ BELGE VS DELİLLER SUNARAK KANITLARIZ. Evlilik öncesi araştırma, dedektiflik hizmetlerimiz arasında yer alan ve oldukça fazla talep olan bir konudur. Evlilik, hayatımızda aldığımız en önemli kararlardan biridir ve doğru karar vermek adına karşınızdaki insanı her yönüyle tanımayı gerektirir. Ülkemizde evliliğin ilk yıllarında boşanma oranı giderek yükselmektedir. Böylesi önemli bir karar arifesinde bu tip bir araştırma içine girmek çok doğru bir adım olacaktır. Bu tip dosyalarda araştırılması istenen kişiyi gözlem altına alıp, nasıl bir hayat sürdüğünü gözlemleriz. Görüştüğü şahıslar, gece yaşantısı, kumar veya alkol alışkanlığı, çalıştığı işyerindeki başarı ortalaması ve günlük aktiviteleri mercek altına alınır. Geçmiş dönemlerde aldığımız dosyalarda rastladığımız birçok ilginç gelişme olmuştur. Şahıs kendini daha önce hiç evlilik yaşamamış gibi tanıtmış fakat bizim yaptığımız araştırma sonucu daha önce evlilik yaşayıp bu evlilikten çocuk sahibi olduğu tespit edilmiştir.

Kişi / Kurum Araştırma

Bazen Kişi veya Kururmların vermiş olduğu bilgilerin doğruluğunu teyit etme ihtiyacı duyarsınız, size verilen bilgilerin realitede ne kadar doğru olduğunu bilmek size atacağınız adımla ilgili ipucu niteleiği taşımaktadır. İşte bu gibi durumlarda HEDEF DEDEKTİFLİK Kişi veya Kurumlara ait bilgi araştırması yaparak edinilen bilgilerin size rapor halinde sunulmasını sağlamaktadır.

Öğrenci / Eğitim Takibi

   Bu konuda özel dedektiflik hizmetlerine ihtiyaç oldukça fazladır. Sizden uzakta veya yakında çocuğunuzun okula devamlılığı yada okul dışında bulunduğu aktiviteler nelerdir? Görüştüğü arkadaşlar, gittiği adresler, yaşantısında sorun yaşayıp yaşamadığı yapılan ayrıntılı araştırma ile belirlenir. Yapılacak araştırmalar için en az bir hafta süre yeterli olacaktır.

   Anne ve babaların dikkatine, Çocuklarınız geleceğiniz genç yaşta kandırılmalarına para ve şöhret hırsına sahip olmasına göz yummayın bunları kötü insanların farklı emellerine alet ettirmeyin. En çok tanıdığını düşündüğünüz arkadaşından bile şüphe edin. Ülkemizde son zamanlarda çok genç insanlarımızın başına gelen trajik sonlarda arkadaş kurbanı oldukları gözlendi. en yakın bildiğiniz insanlar tarafından başlarına gelenler oldukça sıklaştı. Fazla gecikmeyin çocuğunuzun ne yaptığını bilin her şeyin önlemini zamanında alırsanız çocuğunuza gelecek en kötü olayın önüne zamanında geçe bilirsiniz.

öğrenci takibi-uyuşturucu kullanıyormu?- genç takibi- dedektif
dedektif-dedektiflik-dedektifler-bayan dedektif-kadın dedektif-detektif

Etiketler

Dedektif, bayan dedektif, kadın dedektif, bayan dedektif pelin avcı, bayan dedektifler, dedektiflik ücretleri, uygun dedektif, takip dedektif, dedektifler ve ücretleri, istanbul dedektif biroları,

VELAYET DAVALARI
Ayrılık döneminde çocukların velayeti kime aittir?

Boşanma davalarında hakim, çocuğun velayetini taraflardan birine verirken çocuğun özellikleri, anne ve babanın özellikleri, sosyal ve çevresel özellikler ile hukuki özellikleri göz önüne alarak karar verir. Karar verilirken uzman bilirkişiden olay ile ilgili görüş alınmasının ardından, velayetle ilgili verilecek karar uzman bilirkişinin bu görüşü göz önünde tutularak birlikte değerlendirilir. Hakimin ara karar olarak vereceği karara göre çocuk, boşanma davası boyunca hakimin belirlediği tarafta (taraftan kastedilen eşlerden biri de olabileceği gibi 3. Kişi de olabilir) kalmaya devam eder.

Boşanmanın ardından, çocuğun velayeti ne olur?

Boşanmaya ilişkin kesin karar ile birlikte çocuğun velayetine ilişkin karar da verilmektedir. Ancak çocuğun velayetine ilişkin bu karar kesin hüküm niteliğinde olmadığından, eşlerin yaşam şartlarının, yaşadığı çevrenin ve eşlerinin mali veya sağlık durumunun değişmesi halinde mahkemeye yeniden başvurularak çocuğun velayetine ilişkin yeniden karar alınması, değiştirilmesi veya kaldırılması mümkündür.

Çocuğumun velayetini nasıl alabilirim?

Boşanma davalarında hakim, çocuğun velayetini taraflardan birine verirken çocuğun özellikleri, anne ve babanın özellikleri, sosyal ve çevresel özellikler ile hukuki özellikleri göz önüne alarak karar verir. Karar verilirken uzman bilirkişiden olay ile ilgili görüş alınmasının ardından, velayetle ilgili verilecek karar uzman bilirkişinin bu görüşü göz önünde tutularak birlikte değerlendirilir.

Boşanmaya ilişkin kesin karar ile birlikte çocuğun velayetine ilişkin karar da verilmektedir. Ancak çocuğun velayetine ilişkin bu karar kesin hüküm niteliğinde olmadığından, eşlerin yaşam şartlarının, yaşadığı çevrenin ve eşlerinin mali veya sağlık durumunun değişmesi halinde mahkemeye yeniden başvurularak çocuğun velayetine ilişkin yeniden karar alınması, değiştirilmesi veya kaldırılması mümkündür.

Daha önce mahkeme tarafından bana verilmiş olan velayet hakkı kaldırılabilir mi?

Anne ve babanın çocukla ilgili uymak zorunda oldukları bazı yükümlülükler vardır ve bu yükümlülüklerin yerine getirilmediği ispatlanırsa, çocuk üzerindeki velayet ilişkisi veya çocukla kişisel ilişki kurulma ilişkisi sona erdirilebilir, kaldırılabilir.

Velayet sahibi olan veya kişisel ilişki kurulan anne veya babanın çocuk ile ciddi şekilde ilgilenmemesi, çocuğun huzurunun tehlikeye girmesi, anne ve babanın çevre ve yaşam koşullarının kötü yönde değişmesi, velayet ilişkisine aykırı hareket etmesi ve diğer önemli sebeplerin olması durumunda Aile Mahkemesi Hakimi, verilen bu hakları kaldırabilir.

Yine anne veya babanın başkasıyla evlenmesi, başka bir yere gitmesi veya ölmesi gibi yeni olguların zorunlu kılması gibi hallerde Aile Mahkemesi hakimi, re’sen veya anne babanın birinin talebi üzerine gerekli önlemleri alabilir, velayet hakkını anneden alıp babaya verebilir.

Eş Aldatma Takibi

HİZMETLERİMİZ

Dedektif Adres Tespit Çalışması

Hedef Dedektiflik

gallery/alacak